Envelopa Office Center

Nejmodernější kancelářská budova v Olomouci, jediná prvotřídní kancelářská budova v Olomouckém kraji. Designově vytříbená nadčasová stavba byla postavena dle projektu renomovaného  architekta Václava Hlaváčka ze Studia Acht. Architekt budovu načrtl kolem její vnitřní dominanty, jednoho z největších atrií na Moravě.

Budova se nachází ve strategické lokalitě v centru Olomouce na hlavním městském bulváru Tř. Kosmonautů, který spojuje historické centrum města s přednádražním prostorem. Byla otevřena na konci roku 2021, v současnosti činí její obsazenost nájemci již přes 80 %.

Kvalitní architektura i vysoký standard kanceláří do Envelopa Office Center přivedly nájemce jako je Banka CREDITAS, která v budově využívá celé třetí patro o rozloze 2 830 m2; sídlí zde též např. společnosti Silack Rental (1 455 m2), CSG Defence (430 m2), BP Stavby, Hella nebo koncept servisovaných kanceláří FreeWork. V nejvyšším patře budovy má centrálu developerská společnost Redstone Real Estate. Ta obsadila nejvyšší podlaží s pobytovou terasou, nabízející otevřený výhled na historické centrum Olomouce. V parteru se nachází prodejna společnosti Endorphin Republic nabízející servis i špičkové produkty pro sport a volný čas. Dále firma Ložnice21, která na trh přináší vysoké komfortní kontinentální postele. Řady nájemců rozšíří v roce 2024 firmy Ardon Safety, Simba Power, Vitoli Trade či společnost AŽD Praha. 

Společnost

Envelopa Office Center s.r.o.

Výše podílu

100 %

Lokace

Olomouc, Tř. Kosmonautů

Pronajímatelná plocha

15 000 m²

Obsazenost

nad 80 %

Vybraní nájemci:

Banka CREDITAS
Silack rental
BP Stavby Morava
Hella
Redstone Real Estate
Endorphin Republic
Ložnice21
Arrows
AŽD Praha