Fondy pro kvalifikované investory

Fondy kvalifikovaných investorů (FKI), jsou vhodné pro ty, kteří jsou ochotni podstoupit vyšší míru rizika tak, aby dosáhli ve střednědobém až dlouhodobém horizontu odpovídajícího zhodnocení investovaných prostředků a mají odpovídající finanční zázemí a patřičné odborné znalosti a zkušenostii.

GAMA ENERGY

GAMA ENERGY, podfond SICAV je zaměřený na realizaci investic v oblasti energetiky v České republice a poskytování zápůjček a úvěrů.

Max Realitní Fond

Max Realitní Fond SICAV a.s., Podfond A je zaměřený na realizaci investic do komerčních nemovitostí v ČR.

CREDITAS OPPORTUNITY

CREDITAS OPPORTUNITY SICAV a.s., I. podfond investuje do cenných papírů, účastí v obchodních společnostech a poskytování úvěrů a zápůjček.

CREDITAS ENERGY

CREDITAS ENERGY, podfond SICAV je zaměřený na realizaci investic v energetice.

CREDITAS LOAN

CREDITAS LOAN, podfond SICAV je zaměřený na poskytování úvěrů a zápůjček vybraným projektům a investování do cenných papírů.

ALISOL podfond

ALISOL SICAV, a.s., ALISOL podfond je zaměřený na realizaci investic do výroby energie z obnovitelných zdrojů, přesněji do fotovoltaických elektráren.

Chci investovat do 
jednoho z nabízených fondů

Na stránce mám zájem se dozvíte bližší podrobnosti o tom jak snadno začít investovat do některého z investičních fondů, které naleznete na těchto stránkách.


Zeptejte se nás

Zanechte nám na sebe telefonní číslo. Brzy se vám ozveme, poradíme a zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Za účelem zodpovězení vašeho dotazu bude společnost Banka CREDITAS a.s., jakožto správce, zpracovávat vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679. Bližší informace zde.